Szczegóły oferty

 1. przeprowadzki biur, firm i instytucji
 2. przeprowadzki osób prywatnych
 3. transport specjalistyczny
 4. przewóz artykułów AGD, RTV, mebli itd.
 5. przeprowadzki kompleksowo
 6. wywóz śmieci i gruzu
 7. przewozy motocykli, quadów
 8. przewóz zaopatrzenia budowy
  ( materiały budowlane, maszyny )
 9. Przenoszenie, znoszenie, wnoszenie, dżwiganie rzeczy, przedmiotów, towarów, instrumentów, maszyn

rzeprowadzki osób prywatnych

Nasza oferta obejmuje teren Wrocławia oraz dolnegośląska.

Ci z Państwa, którzy choć raz się przeprowadzali wiedzą, że to prawdziwa życiowa rewolucja - wszystko się gubi, tłucze, psuje, a te podrapane ściany, drzwi to już totalny koszmar. W celu uniknięcia podobnych problemów, aby nie zniszczyć mebli, nie stracić zdrowia i nerwów lepiej zwrócić się do nas - profesjonalnej firmy przeprowadzkowej. Nasz pracownik przyjedzie wtedy do Państwa, obejrzy mieszkanie, wyceni i doradzi jak bez zbędnych problemów zorganizować przeprowadzkę. Nie będziecie Państwo się musieli martwić i patrzeć na zegarek. Wszystko odbędzie się sprawnie, szybko i bezstresowo. Jakość i poziom wykonywanych przez nas usług daje naszym Klientom poczucie komfortu i gwarancję, że przeprowadzka Ich mieszkania, domu będzie wykonana przez kulturalny i profesjonalny personel naszej firmy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przed każdą przeprowadzką dostarczamy materiały potrzebne do pakowania, szafy tekturowe na odzież wiszącą, koce, folie itp., a jeżeli sobie Państwo tego życzą, to nasi pracownicy sami spakują wyposażenie Waszego domu lub mieszkania.

Przeprowadzka kompleksowa
Klient otrzymuje pełną obsługę całego procesu przeprowadzki. Nasi wykwalifikowane pracownicy pakują wyposażenie domu lub mieszkania, następnie przetransportują w miejsce docelowe i rozpakują. Kompleksowa obsługa, pełen zakres materiałów zabezpieczających, całkowity komfort i bezpieczeństwo.

Przeprowadzka standardowa
Przed wykonaniem przeprowadzki dostarczamy materiały pakowe (pudła tekturowe, taśmy, kartony na odzież wiszącą itp.) oraz materiały zabezpieczające (koce, folie pęcherzykową, papier pakowy itp.). Klient pakuje we własnym zakresie drobne rzeczy do kartonów. My zajmujemy się zabezpieczeniem mebli do transportu, załadunkiem, transportem i rozładunkiem.

Wynajem samochodu z kierowcą
Wariant dla osób poszukujących usług transportowych bez wsparcia ze strony naszych pracowników. Udostępnimy Ci samochód z kierowcą oraz komplet materiałów do pakowania i zabezpieczenia mienia.